Wykłady uznanych twórców światowej architektury dla studentów przedmiotu Budownictwo Ogólne II

W ramach współpracy z University of California, Berkeley oraz California College of the Arts Wydział Architektury zaprosił w charakterze Profesorów Wizytujących prof. Marka S.T. Andersona (UC Berkeley) oraz prof. Petera Andersona (CCA). Architekci, Twórcy Studia Anderson Anderson Architecture, autorzy wielu projektów i realizacji budynków na świecie, organizatorzy seminariów i warsztatów studenckich związanych z projektowaniem min. zrównoważonych konstrukcji drewnianych prowadzą wykłady z Budownictwa Ogólnego II dla II stopnia.

Cykl wykładów zatytułowany jest “General Building Construction II: Mass Timber”. Prelekcje są prowadzone na żywo cotygodniowo począwszy od 9 marca do 8 czerwca 2021 włącznie w każdy wtorek w godzinach 19:00-20:30. Aby uczestniczyć w wykładach należy skorzystać z przygotowanego linku do platformy zoom – dostępnego u starostów roku.

Więcej informacji:

Mark S. T. Anderson