Pracownicy Katedry A-4 na spotkaniu organizacyjnym w ramach projektu HiBiWood w Rydze

W dniach 2-5 marca 2022 r. w Rydze na uczelni Riga Building College odbyło się spotkanie organizacyjne w ramach projektu Erasmus+: Sustainable, High-Performance Building Solutions in Wood (HiBiWood).

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich partnerów w osobach: Vijoleta Sulciene (SCC), Roger Howard Taylor (SCC) – online, Martin Aichholzer (FH – Campus Wien), Elena Mitrenova (FH – Campus Wien), Egle Hidri (KVK), Egle Brezgyte (KVK), Inese Reitale (RBC) Linda Krage (RBC) Sandra Svike (RBC), Igors Suhovilovs (RBC) – online, Paweł Mika (CUT), Łukasz Wesołowski (CUT), Cristina Tirteu (HAMK), Kalle Rohola (HAMK).

Głównym tematem spotkania była organizacja zbliżających się warsztatów studenckich, które odbędą się w Krakowie na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w dniach 9-20 maja 2022.