Studencka Sesja Kół Naukowych na Wydziale Architektury

W dniu 27. maja 2022 na Wydziale Architektury odbyła się Studencka Sesja Kół Naukowych 2022. W Konferencji udział wzięło dziewięć kół naukowych, wygłoszonych zostało 18 referatów.

Katedra Projektowania Architektoniczno-Budowlanego A-04 reprezentowana była w dwóch referatach wygłoszonych przez członków Koła Budownictwa Ogólnego.

Pierwszy referat na temat: „Współczesne metody edukacyjne w kształtowaniu zrównoważonej architektury” został przedstawiony przez studenta Roberta Zapałę.

Drugi referat, pod tytułem: „Współczesne technologie budowlane z wykorzystaniem tradycyjnych surowców”, został przedstawiony przez zespół studentek – Kornelię Mikulską i Zuzannę Winiarską.

W przypadku obu wystąpień poruszane były zagadnienia związane z tematyką grantów Erasmus+, w których bierze udział Katedra Projektowania Architektoniczno-Budowlanego – HiBiWood i Back2Future.

Miło nam poinformować, że referat Pana Roberta Zapały zdobył wyróżnienie i jego poster zostanie zaprezentowany na wystawie na kampusie PK. Gratulujemy!

Ponadto w tym roku Koło Naukowe Budownictwa Ogólnego będzie reprezentowało Wydział Architektury na Sesji Mistrzów.