Międzynarodowe spotkanie partnerów grantu Erasmus+ HiBiWood w Finlandii

W dniach 23-24 sierpnia 2023 r. pracownicy Katedry A-4 wzięli udział w międzynarodowym spotkaniu projektowym M6 partnerów grantu Erasmus+ HiBiWood. Spotkanie organizowała uczelnia Häme University of Applied Sciences w miejscowości Hämeenlinna w Finlandii.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Häme University of Applied Sciences (Finlandia), Rigas Celtniecibas Koledza RBC (Łotwa), Study and Consulting Center (Litwa), FH-Campus Wien (Austria), Klaipedos Valstybine Kolegija (Litwa) oraz pracownicy Katedry Projektowania Architektoniczno-Budowlanego z Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Na spotkaniu podsumowano dotychczasowe działania związane z grantem HiBiWood oraz omówiono plany końcowe projektu. Uczestnicy spotkania odwiedzili również siedzibę firmy Peikko, gdzie wysłuchali wykładu o rozwiązaniach hybrydowych w budownictwie drewnianym.